O Nas

Zapoznaj się z naszą ofertą!


DJ/Wodzirej na wesele, poprawiny, imprezę! Nasze imprezy charakteryzuje kilka słów - pozytywna energia, dobra zabawa, klasa i pasja!

Występujemy w konfiguracji dwuosobowej: wodzirej oraz dj, jesteśmy zgrani, jak trzeba to i samodzielni.

Naszym atutem jest doświadczenie, pomysłowość, wysoka kultura osobista i elastyczność.

Wesele prowadzimy z klasą i pełnym zaangażowaniem. Muzyka obecna jest przez całą imprezę weselną - podczas posiłków i toastów jest odpowiednio ciszej i mniej dynamicznie (utwory spokojniejsze, ballady, chillout, smooth jazz, muzyka filmowa, francuska i in.). Podczas części tanecznej umiejętnie miksujemy hity lat 70, 80 i 90-tych ze współczesną muzyką, zawsze myśląc o tym co dzieje się na parkiecie!

Dopasowujemy się do każdego przedziału wiekowego gości oraz każdego muzycznego gustu. Nie korzystamy z gotowych playlist - to nie działa. Dbamy o każde szczegóły wesela, takie jak przywitanie gości, toasty, pierwszy taniec, przyśpiewki, podziękowania dla rodziców, oczepiny, zabawy i konkursy, czy też repertuar muzyczny. Ponadto jesteśmy otwarci na specjalne życzenia. Przeprowadzane przez nas zabawy mają integrować rodziny i znajomych, ale również wzbogacać zabawę gościom, którzy ich oczekują. Nigdy nie namawiamy nachalnie gości do brania udziału w konkursach, a jedynie skutecznie proponujemy.

Staramy się, aby ich formuła była zawsze interesująca. O ilości i doborze decydują najczęściej sami goście - swoim zaangażowaniem. Oczepiny prowadzimy w sposób wesoły, kulturalny i pomysłowy. Dla chętnych zawsze mamy wiele kreatywnych pomysłów. W zależności od chęci i nastawienia trwają od 20 do 45 minut. Zabawy prowadzimy dynamicznie, przy wykorzystaniu różnorodnej muzyki oraz rekwizytów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i bardzo elastycznie, ustalając wszystkie szczegóły imprezy oraz repertuar muzyczny, który może być bardzo zróżnicowany, oczywiście wszystko w granicach weselnego rozsądku :) Oferujemy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, posiadamy dużo gadżetów, przebrania, akcesoria do zabaw i konkursów. Takie małe rzeczy tworzą niesamowity klimat i sprawiają wiele radości bawiącym się gościom. Posiadamy również projektor multimedialny, możemy więc przygotować i wyświetlić na życzenie krótkie filmiki lub pokaz slajdów np. podczas podziękowań dla rodziców.

Przykładamy dużą uwagę do szczegółów estetycznych, posiadamy swój własny stół didżejski, dzięki czemu nasze stanowisko pracy jest miłe dla oka. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wyjątkowe podejście do tematu imprez - oferujemy wam nie samą imprezę, ale dobrą, pozytywną energię, która na niej powstaje :)

Potrafimy dopasować się do każdego klimatu, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego. U nas nie ma sztywnych ram - zawsze dopasujemy muzykę i działanie do sytuacji i klimatu.

Bertrand Music oferuje kompleksową obsługę muzyczną i konferansjerską dopasowaną do Twojej imprezy:
- Wesela
- Poprawin
- Studniówki
- Urodzin
- Bankietu
- Balu
- Sylwestra
- Dyskoteki
- Festynu


Copyright (c)2018, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage